JELENLEGI TÁMOGATÓINK

„Minden ember annyit ér, amennyit a köz javára tesz.”

(Baross Gábor)

Hisszük, hogy mások segítése, támogatása nemes cselekedet, mely által kicsit jobbá tehetjük a környezetünkben élők életét. Szeretnénk mosolyt csalni a betegségben megfáradt gyermekek arcára. Ehhez kérnénk Ön és környezetében élők segítségét.

A támogatásra nagy szükség van. Ahhoz, hogy Alapítványunk munkáját kiemelkedősen és eredményesen végezhesse, hozzájárulásokra van szüksége. Folyamatosan keressük azokat a forrásokat, amelyek biztosítani tudják a hosszú távú működést és továbbfejlődést. Céljaink megvalósulásához az anyagi források biztosítása nagy gondot jelent, munkánk sikerességéhez magunk is segítségre szorulunk. Azt gondoljuk, hogy a jó cél érdekében összefogni, a rászorultakon segíteni nem csak nemes gesztus, hanem felelősségteljes, alapvető kötelezettség.

Ön is segítheti a "Jócselekedet" Országos Családsegítő Alapítvány sikeres működését!

- Számítunk magánszemélyek, cégek, vállalatok, intézmények, civil szervezetek, bel- és külföldi adományozók pénzbeli felajánlásaira (közhasznú alapítványunk számára befizetett összegek meghatározott része a vonatkozó adójogszabályok szerint az adóbevallásnál levonható).
- Bármilyen egyéb segítséget is szívesen fogadunk:

Reklámtevékenységek, fénymásolás, nyomdai költségek.

Igény szerint a gyógykezelésekhez szükséges gyógyászati termékek, eszközök, élelmiszerek.

Valamint javaslatok, ötletek működésünk sikerességéhez.

„Soha ne menj el közönyösen a nyomorúság előtt, mely tőled vár segítséget.”

(Edmondo De Amicis)

Támogatását Köszönjük!