KUPAKGYŰJTÉS

„Akkor élsz, ha másokért élsz.”

(Széchenyi István)

Műanyagkupak gyűjtési akció van folyamatban.

Kérjük a lakosságot, hogy barátokkal, szomszédokkal, családtagokkal együtt gyűjtsék a műanyag kupakokat. Bármilyen kupak megfelel, szín, méret nem számít (ásványvizes palackok, üdítőpalackok, tusfürdő és egyéb háztartási szerek kupakjai megfelelőek).

Az akció időtartama folyamatos, ha összegyűlt egy jelentősebb mennyiség, úgy kérjük, keresse fel Alapítványunkat, és a kupakok átvételét megoldjuk.

A kupakgyűjtési akció 2012. augusztusában véget ért.

Bővebb információ:

"Jócselekedet" Országos Családsegítő Alapítvány: +36-20-296-03-30

Alapítványunk kupakgyűjtési akciója az eddigiekben sikeres volt. Rengeteg telefonhívást kaptunk közösségektől, családoktól, s mi házhoz mentünk az összegyűjtött kupakokért.

Köszönettel tartozunk mindazoknak, akik „sok kicsi sokra megy” alapon hosszasan gyűjtögették a kupakokat, ezzel is segítő jobbot nyújtva egy rászoruló családnak!