JÖVŐBENI TERVEK

„Csak egyszer élek ezen a világon. Most kell tehát megtennem minden jót, amit bárkinek megtehetek; most kell segítenem másokon, ahol segíthetek. Nem akadályozhat semmi, nem szabad elhanyagolnom, mert csak egyszer élek ezen a világon.”

(Dale Carnegie)

Alapítványunk azon fáradozik, hogy minél több beteg gyermeken és családján tudjon segíteni, legyen ez folyamatos gyógykezelés vagy egy egyszeri életmentő műtét. Szeretnénk reményteltté és elviselhetőbbé tenni a betegség okozta nyomasztó hétköznapokat, az arra rászoruló családokban.

Ehhez igyekszünk felkutatni minden támogató szervezetet, egyént, és megragadni a lehetőségeket.

Céljaink közé tartozik:

- szociális tevékenység, családsegítés,
- egészségmegőrzés, gyógyító, egészségügyi rehabilitációs tevékenység,
- minél több rászoruló családot, beteg gyermeket támogatni havi rendszerességgel vagy egyszeri összeggel,
- esetleg ötleteket elfogadunk ezzel kapcsolatban.